Hop-Sport

Спортивне обладнання бренду Hop-Sport

Категорія Офісні крісла та стільці
Офісні крісла та стільці
Категорія Батути
Батути
Про бренд Hop-Sport:
Hop-Sport - це відомий бренд спортивного обладнання з багатолітньою історією. Бренд був заснований у Німеччині в 2008 році і з того часу завоював велику популярність як у Німеччині, так і за її межами. Сьогодні Hop-Sport має свої представництва в країнах, таких як Чехія, Франція, Словаччина, Польща та Україна.

Якість продукції:
Основною особливістю продукції Hop-Sport є її висока якість. Усі тренажери та спортивне обладнання виробляються з використанням високоякісних матеріалів, які пройшли сертифікацію CE ROHS. Бренд Hop-Sport приділяє особливу увагу контролю якості на всіх етапах виробництва, щоб гарантувати надійність та довговічність продукції.

Присутність в Україні:
У 2017 році компанія Hop-Sport відкрила свою філію в Україні. З того часу ми з великою увагою відбираємо найпопулярніші європейські моделі тренажерів та пропонуємо їх українським споживачам. У нас є власний склад площею понад 1000 м2, звідки тренажери доставляються у різні куточки України.

Гарантія та сервіс:
Hop-Sport понад 2 роки надає гарантію на спортивні тренажери та понад 5 років на силове обладнання. При потребі безкоштовно ремонтуємо тренажери, придбані в нашому інтернет-магазині, завдяки нашому власному сервісному обслуговуванню.

Асортимент охоплює різноманітні види тренажерів та обладнання для спорту та фітнесу. Ось декілька категорій, які ви зможете знайти на нашому сайті:
Тренажери для схуднення: Hop-Sport пропонує широкий вибір тренажерів, призначених для схуднення, включаючи бігові доріжки, степери, велотренажери, і багато інших. Це обладнання допоможе вам витратити більше калорій та покращити обмін речовин.
Тренажери для м'язів преса: Для тих, хто мріє про плаский живіт і підтягнуту фігуру, від Hop-Sport є тренажери для м'язів преса, які допоможуть досягти цієї мети.
Кардіотренажери: Hop-Sport пропонує кардіотренажери для підтримки серцево-судинної системи та зміцнення м'язів. Вибирайте з бігових доріжок, велотренажерів, гребних тренажерів та інших опцій.
Тренажери для рук та інші групи м'язів: Від бренду Hop-Sport є обладнання для різних груп м'язів, включаючи тренажери для рук та інші.
Тренажери для реабілітації: Бренд Hop-Sport також пропонує тренажери для реабілітації, які допомагають відновити функції після травм або захворювань.
Силові тренажери: Якщо ви бажаєте збільшити м'язову масу та зміцнити мускулатуру, від Hop-Sport є силове обладнання, включаючи штанги, гантелі та інше.
Тренажери для зони сідниць: Для формування красивих м'язів сідниць Hop-Sport пропонує спеціальні тренажери та обладнання.
Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Hop-Sport Outtec Di Volio Jumi Chomik