Полиці та стелажі

Показано 9 з 9 товарів
Фільтр
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька) Знижка Популярність Назва

Полиці та стелажі

Стелажі в останні роки стають все більш популярними і займають особливе місце не тільки в офісах і складах, але і в житлових інтер'єрах. На цьому тлі не дивно, що багато сучасних виробників розширили асортимент своєї продукції. У каталозі нашого інтернет-магазину Di Volio ви знайдете стильні, функціональні, надійні та зручні моделі стелажів.

Виразний дизайн

Рішення купити стелаж залежить від того, чи зможе він ефективно і зручно зберігати різні предмети. До останніх відносяться канцелярське приладдя, робочі документи, предмети побуту, іграшки, одяг і багато інших речей. Така універсальність обумовлена простою конструкцією вертикальних стелажів з полицями. Завдяки відсутності задніх стінок і дверей, стелажі ергономічні та ефективно використовують вільний простір, відведений для їх облаштування. Мінімалістичний дизайн виробу відіграє не менш важливу роль у його популярності, оскільки підходить для використання в сучасних приміщеннях. Фахівці з дизайну рекомендують купувати стелажі з метою зонування, навіть якщо приміщення невелике. Вони здатні вирішити проблему зберігання речей на довгі роки. Купуючи їх, ви також можете ефективно покращити свій інтер'єр і додати йому оригінальність. Книжкові шафи незамінні як для офісів, так і для будинків, де люблять книги. Книжкова шафа не тільки зберігає всі ваші книги і документи в хорошому стані, але і дозволяє більш раціонально використовувати простір, відведений під книжкову шафу. Ви можете купити книжкові шафи різних форм і розмірів, але це ніяк не впливає на їх функціональність.

Різноманітність моделей

Ви можете подумати, що настінні полиці майже нічим не відрізняються, але якщо ви переглянете великий асортимент нашого інтернет-магазину, то побачите, що вибір дуже широкий. Ви можете придбати горизонтальні поверхні, стільниці, бокові стінки, задні стінки, боковини та нестандартні форми. Останні тенденції показують, що полиці давно перестали бути просто функцією для зберігання різних предметів. Тепер їх використовують для декорування оселі, розстановки акцентів та утримання різних предметів у вертикальному положенні.

Основні переваги полиць

Настінні полиці можуть бути різних розмірів, форм і кольорів. Їх роль може варіюватися від непомітного, але корисного предмета меблів до головної прикраси кімнати або яскравого акценту. Основними перевагами настінних полиць є:

Переваги покупки у нас

Завдяки інтернет-магазину "Di Volio" та офіційній співпраці з багатьма всесвітньо відомими виробниками меблів, клієнти отримують багато переваг, серед яких значна гарантована оригінальність та широкий асортимент продукції. Каталог складається з найновіших моделей, здатних прикрасити будь-який сучасний офісний або домашній інтер'єр.

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?