Італійський дизайн

Комфортний відпочинок на заміській ділянці має важливе значення. Забезпечити його можна за допомогою комплектів меблів з європейською якістю від італійського виробника Di Volio.

Марка Di Volio широко відома по всьому світу завдяки технологічному виробництву, орієнтованому на функціональність та якість готової продукції. Такий підхід забезпечив марці першість на ринку Європи серед виробників аксесуарів для садових ділянок.

Наш магазин є офіційним дистриб'ютором товарів бренду в Україні. Ми пропонуємо не тільки оригінальну італійську продукцію, але й швидку доставку клієнту за допомогою поштових сервісів.

Сплатити за меблі з доставкою до дому можна безпосередньо під час отримання товару та ознайомлення з ним, а також будь-яким зручним способом під час замовлення на сайті.

Крім того, ми пропонуємо для наших клієнтів різноманітні акції, що дозволяють купувати якісні деталі для своєї ділянки за зниженими цінами.

Асортимент нашого магазину великий та унікальний. Ми пропонуємо більше десятка варіантів різноманітних меблів для садових ділянок в сучасному, мінімалістичному та функціональному дизайні. Моделі представлені в універсальній стилістиці, що легко вписується в будь-який тип дизайнерського оформлення ділянки.

Di Volio - бренд, чия продукція є ідеальним поєднанням доступної ціни та високої якості. Ми не приховуємо, що наші заводи розташовані в Китаї, оскільки ретельно стежимо за всіма етапами виробництва та контролюємо дотримання всіх міжнародних норм якості. Завдяки цьому товари Di Volio мають офіційну європейську сертифікацію (CE, ROHS), яка гарантує користувачу цілковиту безпеку під час використання будь-якого нашого товару.

Ефективна логістика дозволяє менеджерам формувати ціни, доступні для більшості клієнтів. Доставка готової продукції здійснюється з виробничих цехів відразу в Україну (оминаючи Європу), завдяки чому клієнти Di Volio можуть придбати обладнання європейської якості, але за нижчою ціною.

Меблі для заміського будинку мають продуманий, італійський дизайн, а також виготовлені з якісних матеріалів. Серед найпопулярніших - міцна та довговічна сталь, а також ротанг зі штучних стебел пальмового дерева.

Ми пропонуємо гарантію 24 місяці на кожен товар, а також маємо сертифікати якості на всі представлені в каталогах моделі. Завдяки цьому, покупки у нас не тільки прикрасять ваш будинок, але й будуть гарним вкладенням у довговічні меблі для саду!

З нашого блогу Показати ще
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Hop-Sport Outtec Di Volio Jumi Chomik