Оферта магазину

Цей Договір є публічним договором - Договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). За повною згодою з цим Договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.

Цей Договір є угодою між ФОП Врубляк Христина Мирославівна (інтернет-магазин Di Volio) (надалі по тексту - "Продавець") і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується "Покупець" (надалі - "Покупець"), що включає всі суттєві умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет-магазин).

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України "Про захист прав споживачів" № 1023-XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року.

Ця угода має характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин.

1.2. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину є факт натискання на посилання "Оформити замовлення", "Розмістити замовлення" або "Купити в 1 клік та оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також є прийнятою під час реєстрації Покупця на сайті Інтернет-магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості здійснення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору. Крім цього, шляхом укладання цього Договору Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. "Інтернет-магазин" - сайт Продавця (Di Volio), створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотографіях за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром шляхом дистанційного засобу продажу товару.

2.2. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. "Персональні дані" - будь-яка інформація, яка безпосередньо чи опосередковано відноситься до певної особи чи до особи, яка визначається.

2.4. "Істотний недолік Товару" - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, що виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і водночас наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

він взагалі не може бути усунутий,

його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів,

він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині за категоріями,

самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині,

оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині,

виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв'язку за контактами, зазначеними в інтернет-магазині.

5. Вартість і порядок оплати товару

5.1. Повна вартість товару зазначається на сторінках інтернет-магазину Продавця.

5.2. Ціни на Товари і послуги можуть змінюватися залежно від кон'юнктури ринку, що відображається на цінах в інтернет-магазині. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця в разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та здійснив у встановленому цим договором порядку оплату Товару (послуг).

5.3. Покупець оплачує замовлення протягом 2-х робочих днів (в розмірі 100% передплати) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що зазначений в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження товару Покупцю здійснюється після погодження замовлення з Покупцем (в т.ч після оплати часткової або повної в тих випадках, коли оплата необхідна, або здійснюється за бажанням Покупця).

6.2. Доставка і повернення товару виконується силами Продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця. Загальний термін доставки не може перевищувати 10 днів.

6.3. Вартість доставки в Інтернет-магазині не зазначається, оскільки залежить від чинних тарифів транспортної компанії (перевізника).

6.4. Під час замовлення оптових партій терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

6.5. Продавець не несе відповідальність за термін доставки замовлення, тому що він залежить від дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно під час отримання товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником.

7. Повернення товару належної якості

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за такими умовами:

А) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не враховуючи дня купівлі;

Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;

В) товар не містить подряпин, сколів, потертостей, повністю справний;

Г) збережена повна комплектність проданого товару;

Ґ) товар може бути замінений за умови надання Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом із проданим Товаром.

7.1.1. Вимоги п.7.1. не поширюються на товари, які у відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) - Ґ) п. 7.1., Продавець має право відмовити в обміні Товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару під час обміну за п. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. Під час обміну товару його гарантійний термін обчислюється заново від дня обміну.

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний під час першого ж надходження відповідного товару у продаж.

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;

б) самостійно оформити замовлення на сайті;

в) вчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;

г) під час отримання товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації - зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

8.3. Інтернет - магазин зобов'язаний:

а) дотримуватися умов цього договору;

б) передати Покупцю товар у відповідності з вибраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) інтернет-магазин не несе відповідальність, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. Інтернет - магазин має право:

а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

9. Порядок прийому товару Покупцем

9.1. Під час отримання Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектації.

9.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих в п.9.1. Договору недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника або Продавця. Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару.

9.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектації.

9.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного терміну (терміну придатності) істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (Продавця), або фальсифікації Товару, підтвердженої висновком експертизи, Покупець в порядку та у терміни, встановлені гарантійними зобов'язаннями виробника Товару, з врахуванням умов Договору-оферти має право за своїм вибором вимагати від Продавця:

9.4.1. розірвання договору та повернення сплачених за Товар коштів.

9.4.2. заміни товару на такий самий Товар або на аналогічний, із переліку наявних у Продавця.

9.5. У такому випадку, під час підтвердження Продавцем істотних недоліків Товару та за волевиявлення Покупця, сплачені кошти підлягають поверненню останньому на зазначені ним реквізити протягом 7 (семи) календарних днів із повернення Товару.

9.6. У випадках заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється за рахунок коштів Продавця.

9.7. У будь-якому випадку повернення Товару повинно здійснюватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товару.

9.8. Всі неврегульовані в цьому Договорі-оферті питання, пов'язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару під час виявлення недоліків протягом терміну гарантії (придатності), регулюються відповідно до гарантійних зобов'язань, визначених виробником відповідного Товару, а у випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов'язань - згідно з чинним законодавством України.

10. Відповідальність сторін

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

10.2. У випадку обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумними мірами.

10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п'яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором триває більше п'яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11. Інші умови

11.1. Інтернет - магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір із попередньою публікацією його на сайті Di Volio

11.2. Інтернет - магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Інтернет-магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення.

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації.

11.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет - магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі - продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі - продажу між Продавцем і Покупцем.

11.6. Використання ресурсу Інтернет - магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.

11.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет-магазину (надсилання повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень тощо).

11.8. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: заносити персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їхнє накопичення, оновлення, зміну (у мірі необхідності). Покупець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

12. Термін дії цього договору

12.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині Di Volio і діє протягом виконання всіх умов договору.

З нашого блогу Показати ще
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати батут? Корисні поради
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як вибрати шезлонг для дачі?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Як правильно підібрати меблі для відпочинку?
Hop-Sport Outtec Di Volio Jumi Chomik